Lektor/ka kurzu Housekeeping v luxusním ubytovacím zařízení Turnov

Plat:
625 Kč
Město:
Turnov
Okres:
Semily
Počet míst:
1

Popis pozice

Hledáme vhodného lektora, či lektorku pro kurzy Housekeeping v luxusním ubytovacím zařízení. Jedná se o celodenní interaktivní školení, ve dnech středa nebo čtvrtek. Kurzy budou probíhat v měsíci únor a březen.

Prosím sdělte nám v emailu Vaše časové možnosti.

Odměna je 5 000 Kč za den školení (8 hodin).

Požadujeme zkušenosti s lektorskou činností a odpovídající praxi. V případě zájmu zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte "HOUSEKEEPING - Turnov"

kontakt: e-mail

Název společnosti:
Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
Telefon:
604 500 052
Odpovědná osoba:
Ivana Tlustá
Reference:
67016641