Metodička/metodik transformace odboru sociálních věcí Jihlava

Plat:
26600 - 37170 Kč
Město:
Jihlava
Okres:
Jihlava
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

požadujeme:

o vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu

o zkušenosti se zajišťováním metodické podpory poskytovatelů sociálních služeb nebo jejich pracovníků

o schopnost koncepčního, tvůrčího a logického myšlení

o samostatné uvažování a organizační schopnosti

o smysl pro týmovou práci

o komunikativnost a dobrou schopnost vyjednávání

o schopnost pracovat pod časovým tlakem a odolnost vůči stresu

o vysoké pracovní nasazení, pečlivost, odpovědný přístup k plnění úkolů

o dobrou uživatelskou znalost běžného kancelářského software

o řidičské oprávnění skupiny "B", schopnost a ochotu řídit služební motorové vozidlo při výkonu svěřených pracovních činností

výhodou:

o zkušenosti s transformací pobytových sociálních služeb

o praxe v pobytových službách sociální péče

nabízíme:

o perspektivní pozici

o zázemí stabilní organizace

o plný, případně částečný pracovní úvazek

o 11. platovou třídu, platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách

a správě, ve znění pozdějších předpisů

o odpovídající finanční ohodnocení, možnost nadtarifních a mimořádných složek platu

o trvalou podporu profesního a osobního růstu, mentorskou podporu při zapracování

o vstřícné pracovní podmínky a pestrý benefitní program

Reagovat na toto výběrové řízení můžete nejdéle do 10. 5. 2024 do 12.00 hod. Bližší informace najdete na https://www.kr-vysocina.cz/chci-pracovat-pro-kraj-vysocina/ds-305126/p1=122716.

První kontakt e-mailem, telefonicky v čase po-pá 7:00-15:00 hod.

Název společnosti:
Kraj Vysočina
Telefon:
564 602 418
Odpovědná osoba:
Denisa Navrátilová
Reference:
67047800