Konstruktér Mladá Boleslav

Plat:
55000 - 70000 Kč
Město:
Mladá Boleslav
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Prvotní kontakt:

aneta.mocova@avl.com

Upřesňujicí informace:

Obor vzdělání: technické vzdělání v oboru strojní inženýrství nebo podobný; Odborné znalosti a zkušenosti: nadšení pro vývoj pohohu automobilu, zkušenost s konstrukcí dílů v oblasti automotive v CAD nebo CREO; Jazyková vybavenost: angličtina na úrovní B2-C1, nebo němčina na úrovni B2-C1; Další požadavky: výhodou jsou zkušenosti s prostředím KVS, ECA, AVON, TI-Cockpit, zkušenosti se změnovým managementem, zkušenosti s vývojovým procesem v automotive

Zaměstnanecké výhody:

Stravenkový paušál; 5 týdnů dovolené; Příspěvek na penzijní nebo zdravotní připojištění ve výši 500 Kč měsíčně; Příspěvek na volný čas ve výši 250 Kč měsíčně

Název společnosti:
AVL Czech Republic s.r.o.
Telefon:
+420 736 777 722
Odpovědná osoba:
Aneta Mocová
Reference:
67019507