Vrchní zdravotní setra Dobrá Voda u Českých Budějovic

Plat:
44000 Kč
Město:
Dobrá Voda u Českých Budějovic
Okres:
České Budějovice
Počet míst:
1

Popis pozice

Požadujeme:

- SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra

- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost

- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu

- zkušenost s vedením kolektivu min. 3 roky

- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, vysoká míra zodpovědnosti

Popis činnosti:

- řízení a organizace práce zdravotních sester v obou službách DS/DZR, řízení a organizace práce fyzioterapeuta.

- příprava rozpisů služeb, dlouhodobých a měsíčních plánů, výkazů docházky podřízených pracovníků

- úzká spolupráce s praktickým lékařem a s lékaři specialisty

- vykazování úkonů ošetřovatelské péče a odesílání podkladů pro zdravotní pojišťovny

- ošetřovatelské úkony odbornosti 913, indikované praktickým lékařem. Jedná se např. o tyto úkony: příprava a podání léků per os, mastí a jiných léčiv, odběry biologického materiálu, aplikace léčebné terapie, aplikace inzulinu, ošetřovatelská rehabilitace, péče o rány, sledování fyziologických funkcí (TK, P, TT), komplexní ošetřovatelská péče

- sledování a kontrola kvality poskytování ošetřovatelské péče

- sledování nových trendů v péči o geriatrické klienty, ochota se vzdělávat

- vyhodnocování potřeb a úrovně soběstačnosti klientů a spolupráce se sociálním pracovníkem při hodnocení potřebnosti poskytování sociální služby

- vedení příslušné dokumentace, spolupráce na zpracování odborných standardů

Nabízíme:

- 44.000,-/hrubé měsíční mzdy

- pracoviště na Dobré Vodě u Českých Budějovic

- možnost obědů, dalšího vzdělávání, parkování v areálu

Životopisy zasílejte spolu s motivačním dopisem e-mailem na adresu kariera@ledax.cz

Název společnosti:
CSS Emausy s.r.o..
Telefon:
724 927 934
Odpovědná osoba:
Petra Košinová
Reference:
67047369