Asistent/asistentka prodeje Plzeň

Plat:
28000 - 30000 Kč
Město:
Plzeň
Okres:
Plzeň
Počet míst:
1

Popis pozice

Hledáme zaměstnance do nově otevírající prodejny s motopříslušenstvím.

Hlavní náplní vaší práce bude aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC a starost o chod prodejny.

Požadujeme od vás dobrou schopnost komunikace, spolehlivost, pečlivost a dobrou orientace na zákazníka. Znalost, či orientace v motorkářském prostředí výhodou.

Nabízíme výhodné mzdové ohodnocení a firemní benefity jak formou finanční, tak formou školení, nákupu zboží se slevou i různých firemních akcí.

Nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody:

Nákup na zaměstnaneckou slevu, provize z prodeje, finanční benefity, stravenkový paušál, výhodný telefonní tarif, jubilejní odměny apod.

Název společnosti:
BIKERS CROWN, s.r.o.
Telefon:
604 234 787 (7-15h)
Odpovědná osoba:
Kateřina Veselá
Reference:
67046694