Asistent/ka pro Centrum na podporu integrace cizinců Pardubice Pardubice

Plat:
25000 Kč
Město:
Pardubice
Okres:
Pardubice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Jsme malý tým, který má na starosti Centrum na podporu integraci cizinců v Pardubicích. Hledáme posilu, která bude zajišťovat chod kanceláře a poskytovat kolegům administrativní podporu.

Klientské věci zajišťují sociální pracovníci, s klienty – cizinci – tak nepřijdete do přímého styku.

V Centru panuje velmi přátelská atmosféra, a proto rádi mezi sebe přijmeme někoho aktivního s týmovým duchem.

Co bude náplní Vaší práce?

- vedení komplexní administrativy

- podíl na organizačním zajištění aktivit centra

- příprava podkladů pro měsíční zpracování mezd zaměstnanců a uzavírání smluvních vztahů

- vedení pokladny, inventarizace majetku v užívání centra

- evidence došlé a odchozí pošty

Jaké znalosti a dovednosti by Vám neměly chybět?

- středoškolské vzdělání s maturitou

- velmi dobrý písemný projev

- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, vstřícnost

Co Vám můžeme nabídnout my?

- práci na HPP týkající se aktuálního společenského dění

- zázemí stabilní a stále se rozvíjející státní organizace

- zařazení v platové třídě 9 dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů + osobní ohodnocení

- odborný růst a možnost účasti na vzdělávacích akcích, Jazykový Bonus

- MultiSport kartu

- Fond kulturních a sociálních potřeb (po roce v organizaci)

- příspěvek na stravování

- mobilní telefon se zvýhodněným tarifem od Vodafone i pro soukromé účely

- možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů i pro členy rodiny

- pracovní dobu: Po, St 7:30-18:00, Út, Čt 7:30-15:00, Pá 7:30-14:00

Předpokládaný nástup: ihned / případně dle domluvy.

Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s 3měsíční zkušební dobou a možností dalšího prodloužení.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis.

První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
Odpovědná osoba:
Denisa Ráblová
Reference:
67047119