Samostatný/á projektant/ka dopravních a silničních staveb Pardubice

Plat:
40000 Kč
Město:
Pardubice
Okres:
Pardubice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE

- komplexní projektová činnost na projektech dopravních staveb

- zpracování ucelených částí projektu

- spolupráce s ostatními profesemi

- oceňování

- účast na technických jednáních se zákazníkem, správci a úřady

- autorský dozor při realizaci staveb

POŽADUJEME

- minimálně vyšší odborné vzdělání stavebního směru

- znalost výpočetních a CAD systémů

- zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti

- schopnost týmové práce

- odpovědnost a samostatnost

NABÍZÍME

- zázemí silného českého koncernu

- možnost seberealizace a profesního růstu

- motivační mzdové ohodnocení

- zajímavou práci při řešení velkých dopravních staveb

- příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků

- příspěvek na stravování

- příspěvek na životní a penzijní připojištění

První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
M - PROJEKCE s.r.o.
Telefon:
724 511 471
Odpovědná osoba:
Michal Stejskal
Reference:
67047115