Pedagog volného času - vedoucí odloučeného pracoviště Vimperk Vimperk

Plat:
34290 - 40060 Kč
Město:
Vimperk
Okres:
Prachatice
Počet míst:
1

Popis pozice

Co Vás čeká:

- budete zodpovědní za vedení provozu odloučeného pracoviště DDM ve Vimperku

- na starost budete mít administrativní, organizační a provozní záležitosti

- povedete tým interních a externích zaměstnanců

- především budete pedagogem volného času

- povedete kroužky pro děti, příměstské a pobytové tábory

- budete organizovat příležitostní akce pro děti a veřejnost

Neobejdete se bez:

- pedagogického vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících 563/2004 Sb. (SŠ nebo VŠ pedagogického směru, nebo doplňkového pedagogického studia)

- trestní bezúhonnosti doloženou výpisem z Rejstříku trestů

- předchozí zkušenosti s prací s dětmi

Očekáváme:

- pozitivní vztah k dětem a radost z práce s nimi

- komunikativnost a velká organizační zdatnost

- schopnost týmové spolupráce (zkušenost s vedením týmu je vítána)

- samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

- kreativní a inovativní přístup, otevřenost změnám a novým myšlenkám

- ochota učit se novým věcem a zájem se rozvíjet

- pozitivní myšlení

- časová flexibilita – ochota práce o prázdninách a občasně o víkendech a svátcích

- velmi dobrá znalost uživatelské práce na PC

Nabízíme:

- plat dle platových tabulek pedagogických pracovníků + příplatek za vedení

- příspěvek na stravování a penzijní spoření

- flexibilní pracovní dobu

- hezké pracovní prostředí

- možnost osobního rozvoje (další vzdělávání)

- 40 dnů dovolené

V případě zájmu o tuto pracovní pozici nám pošlete životopis a motivační dopis na e-mail mzdovka@ddmprachatice.cz do 12. 5. 2024 jako předmět uveďte Výběrové řízení Vimperk.

Vyhrazujeme si právo na základě dodaných písemných materiálů uchazeče nepozvat k výběrovému řízení, případně nevybrat žádného z účastníků výběrového řízení.

Název společnosti:
Dům dětí a mládeže, Prachatice, Ševčíkova 273
Telefon:
388318202
Odpovědná osoba:
Tetyana Smrzhova
Reference:
67046807