Obsluha baru a kasy Hotel Spálov Semily

Plat:
24000 - 26000 Kč
Město:
Semily
Okres:
Semily
Počet míst:
2

Popis pozice

Náplň práce

Obsluha kasy

Příprava studených a teplých nápojů

Udržování pořádku

Komunikace s hosty

Jaké jsou naše požadavky?

Příjemné a profesionální vystupování a přátelský přístup k zákazníkům

Chuť do práce

Flexibilita s ohledem na práci ve všední dny i o víkendech

Komunikativnost, přesnost a spolehlivost

Předchozí zkušenosti jsou výhodou, ale ne podmínkou

Co vám nabízíme?

Důkladné zaškolení pro zajištění hladkého startu na pozici

Pracovní rozvrh sestavený 14 dní dopředu

Pravidelný výplatní cyklus

Stravování na směně ZDARMA

Zaměstnanecké slevy

Přátelský a podpůrný tým

Firemní oblečení

Možnost školení a rozvoje vašich dovedností

Perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu (možnost stát se vedoucí směny)

Smlouva na HPP, DPČ, DPP

zdarma stravování na provozu, zaměstnanecké slevy, firemní oblečení

Název společnosti:
SUNDISK s.r.o.
Odpovědná osoba:
Michaela Chládková
Reference:
67030569