Technik/čka řídících systémů České Budějovice

Plat:
60000 Kč
Město:
České Budějovice
Počet míst:
1

Popis pozice

Základní charakteristika pracovní činnosti:

Budete součástí týmů techniků, kteří zabezpečují provoz klíčových systémů a aplikací při řízení výroby

Popis pozice, povinnosti a zodpovědnosti:

- Příprava a řízení projektů, vyřizování výběrových řízení, poptávek, objednávek, nabídek a reklamací; Udržování a úprava interní dokumentace (CAD); Zajištění chodu, správa a údržba řídicích systémů výroby ; Plánování rozvoje; Monitoring, zálohování a řešení technických problémů.; Po zapracování zajišťování pohotovostní služby

Požadavky:

- Orientace v technologiích řídících systémů, měření a regulace a SCADA/HMI (SIEMENS nebo EMERSON /Fanuc/ výhodou)

- SŠ / VŠ technického směru

- Způsobilost dle NV č. 194/2022 Sb (dříve dle vyhlášky 1978/50)

- ŘP sk. B

- Komunikativnost, schopnost samostatné práce a vedení projektů

- Základní znalosti IT (servery, databáze, sítě)

Nabízíme:

- Možnost specializace a profesního vzdělávání a dalšího i finančního růstu

- Práci se špičkovou technologií

- Pestrou paletu pracovních činností

- Pružnou pracovní dobu

- Práci v dynamickém kolektivu s přátelskou atmosférou

- Přístup k různorodým moderním technologiím

- Benefity: stravenky, telefon, vzdělávání, 5 týdnů dovolené, Flexipasy

- Příspěvek k důchodovému spoření, pololetní odměny

- Životní a úrazové pojištění

Své životopisy a motivační dopisy, prosím zasílejte do 15.5.2024 p. Kateřině Filipové, Teplárna České Budějovice, a.s., Novohradská 32, 370 01 České Budějovice, telefon: 389 003 320, e-mail: filipova@teplarna-cb.cz

Požadavky na uchazeče

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Teplárna České Budějovice, a.s.
Telefon:
389 003 320
Odpovědná osoba:
Kateřina Filipová
Reference:
67047083