Pomocníci ve výrobě Otrokovice

Plat:
24000 - 27000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Otrokovice
Okres:
Zlín
Počet míst:
3

Popis pozice

Součástí Vaší práce bude:

-pomocné práce při obsluze automatizovaného výrobního zařízení

Pracovní podmínky:

-dvousměnný provoz - ranní, odpolední, pondělí - pátek -příplatky nad rámec ZP

Očekáváme od vhodných kandidátů/tek:

- zájem o práci v perspektivním oboru, kdy se setkáte se svými výrobky v každodenní životě

- zájem o práci v automatizovaném provozu a na moderních zřízeních

- "absolventy" bez praxe rádi zaučíme

- spolehlivost

Rádi Vám nabídneme:

-mzdové ohodnocení 24 000 - 27 000 Kč v návaznosti na odvedenou práci

-příplatky nad zákonný rámec (směnnost, přesčasy atd.)

-mimořádné odměny (dovolená, vánoce)

-příspěvek na stravování

-možnost bezúročné půjčky

-věrnostní bonus

-příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění -příspěvek na dopravu

-možnost dalšího osobního a profesního rozvoje

-platové ohodnocení dle zkušeností a výsledků

-místo výkonu práce Otrokovice

-zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti

NÁSTUP MOŽNÝ od 2.5.2024 NEBO DLE DOHODY.

Zaměstnanecké výhody:

příspěvek na stravování, možnost bezúročné půjčky, věrnostní příplatek, příspěvek zaměstnavatele na důchodové připojištění, vánoční prémie, příplatek na dovolenou, zvýhodněné tarify, zdravotní dovolenou

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 9:00-13:00.

Název společnosti:
Futrále s.r.o.
Telefon:
777 784 418
Odpovědná osoba:
Jana Kunovská
Reference:
67046932