Trade Investment Cell Senior Specialist Praha

Plat:
19000 - 50000 Kč
Město:
Praha
Okres:
Praha
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

kontakt: Kateřina Košťálová, e-mail: katerina.kostalova@ab-inbev.com

upřesňující informace:

plynulá angličtina podmínkou, znalost MS OFFICE, analytické dovednosti, komunikační dovednosti na profesní úrovni, zkušenost na obdobné pozici v oboru, práce v mezinárodní společnosti výhodou, prozákaznický přístup podmínkou

Technické dovednosti: MS OFFICE, SAP, Salesforce.com

zaměstnanecké výhody.

Příspěvek na stravování, příspěvek na sport, možnost práce z domova, půlroční bonus

Název společnosti:
Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.
Odpovědná osoba:
Kateřina Košťálová
Reference:
67005291