Prodavač/ka masa - uzenin Zlín

Plat:
26000 - 30000 Kč
Město:
Zlín
Okres:
Zlín
Počet míst:
1

Popis pozice

Nástup možný IHNED

Požadujeme: zdravotní způsobilost, praxe v prodeji masa výhodou, zkušenosti s pultovým prodejem čerstvých potravin (uzeniny, lahůdky), profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita, zkušenosti s prodejem na teplém pultu vítány.

Náplň práce: příprava a prodej masa, uzenin a polotovarů do teplého pultu, doplňování a úklid.

Pracovní doba: PO-PÁ ranní směna 5:00 - 13:00 odpolední 13:00 - 20:30,

SOBOTA 5:00 - 13:00 (jednou za 14 dní), NEDĚLE ZAVŘENO!

Zaměstnanecké výhody: Jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 116,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem, mimořádné odměny 2x v roce 7.000,- Kč (za příslušné pololetí)

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 7:00-15:00.

Název společnosti:
MAKOVEC a.s.
Telefon:
601 215 706, 777 713
Odpovědná osoba:
Josefíková Iveta, Stančík Vladimír
Reference:
67046446