Elektroprojektant/ka České Budějovice

Plat:
30000 Kč
Město:
České Budějovice
Počet míst:
1

Popis pozice

Místo výkonu práce: České Budějovice.

Zkušební doba: 3 měsíce.

Náplň práce:

- samostatný projektant elektro- EPLAN P8 pro automatizační projekty (převážně pro automotive),

- projektování silnoproudých a slaboproudých instalací strojů a linek,

- zpracování technických zpráv a výkazu materiálu,

- základní orientace v systémech Siemens a Rokwell,

- spolupráce s ostatními členy řešitelského týmu.

Požadované vzdělání: střední odborné elektrotechnického směru.

Znalost anglického- pokročilá, německého jazyka výhodou.

Požadována praxe: min. 2 roky v oboru.

Požadujeme: běžná práce na PC , MS Office, ŘP skupiny "B", praxe v oblasti el. prlojektů, NV194/2022 par. 6 Elektrotechni E-plan, dobrá znalost elektrotechniky, loajálnost vůči firmě, zodpovědnost za odvedenou práci, spolehlivost, flexibilita, samostatnost.

Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn.

Benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.

Nástup: možný ihned.

Požadavky na uchazeče

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Název společnosti:
MOTOR JIKOV Fostron a.s.
Telefon:
389 016 222
Odpovědná osoba:
Blanka Novotná
Reference:
67012854