Konstruktér/ka České Budějovice

Plat:
24000 - 35000 Kč
Město:
České Budějovice
Počet míst:
1

Popis pozice

Místo výkonu práce: České Budějovice.

Nástup: ihned.

Zkušební doba: 3 měsíce.

Vzdělání: SŠ/VŠ (technického směru výhodou).

Jazykové znalosti: AJ.

Praxe v oboru: znalost 3D modelování v CAD systémech.

PC znalosti: znalost 3D modelování CAD/CAM Siemens NX a MS Office.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, dobrou znalost fyziky a mechaniky, samostatnost, flexibilitu, schopnost práce v týmu.

Náplň práce: konstrukce nových přípravků, sestav, strojů a montážních linek pro automobilový průmysl; konstrukční a vývojové činnosti v rámci projektů; provádění základních pevnostních výpočtů a simulací; tvorba a definice výrobní dokumentace (výkresy, kusovníky, montážní návody …) ; zohlednění požadavků na výrobky vyplývající z platných norem a předpisů; provádění změnového řízení; vyjasňování požadavků ostatních oddělení souvisejících s konstrukcí výrobku.

Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, odměny za pracovní věrnost firmě, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, příspěvek na závodní stravování, firemní benefitní program– UNIŠEK+.

Nabízíme: zázemí moderní firmy s mezinárodním přesahem, práci se špičkovým výpočetním systémem , dobré platové podmínky včetně systému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
MOTOR JIKOV Fostron a.s.
Telefon:
389 016 222, 602 355
Odpovědná osoba:
Blanka Novotná
Reference:
66729045