Mechanik-seřizovač České Budějovice

Plat:
25000 - 30000 Kč
Město:
České Budějovice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Pracovní náplň:

- seřizování robotizovaných pracovišť,

- kontrola a nastavení parametrů procesu,

- přestavby a montáže různých typů projektů,

- kontrola a údržba pracoviště,

- řízení menšího počtu pracovníků a organizace směn,

- základy pneumatiky a hydrauliky,

- znalost hydraulických prvků,

- znalost měřidel (posuvka, mikrometr),

- čtení výkresové dokumentace,

- práce se strojnickými tabulkami.

Vzdělání: střední odborné, požadovaná praxe v oboru 1 rok.

Požadavky: zodpovědnost za odvedenou práci, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, loajálnost vůči firmě.

Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn.

Zam. benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzjiní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.

Název společnosti:
MOTOR JIKOV Slévárna a.s.
Telefon:
389 016 222, 602 355
Odpovědná osoba:
Blanka Novotná
Reference:
67009812