Technolog-programátor CNC České Budějovice

Plat:
25000 - 30000 Kč
Město:
České Budějovice
Počet míst:
1

Popis pozice

Pracovní náplň: vytváří programy pro tvarové frézování a vrtání na CNC obráběcích strojích, spolupracuje s konstruktéry, technology a výrobou.

Místo výkonu práce: České Budějovice.

Nástup: ihned.

Zkušební doba: 3 měsíce.

Požadujeme: SŠ/VŠ strojírenského zaměření (strojírenská technologie, obrábění výhodou), znalost AJ pasivně, praxe v oboru výhodou, uživatelsky PC, CAD/CAM, ŘP skupiny "B", loajálnost vůči firmě, technickou odbornost, spolehlivost, znalost technického kreslení, základní znalost CAD/CAM.

Nabízíme: práci na moderních CNC obráběcích strojích a zařízeních, práci se špičkovým výpočetním systémem, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn.

Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.

Název společnosti:
MOTOR JIKOV Fostron a.s.
Telefon:
389 016 222, 602 355
Odpovědná osoba:
Blanka Novotná
Reference:
66593054