Projektmanager mqb27g - agregát (m/ž)

Plat:
60000 - 80000 Kč
Okres:
Mladá Boleslav
Počet míst:
1

Popis pozice

Prvotní kontakt:

tel.: 326 816 804,

e-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz

Náplň práce

- koordinuje převzetí odpovědnosti - platforma, agregátu MQB27 Global,

- koordinuje průběh realizace projektů z hlediska obsahu, nákladů, kvality a termínů - agregátu MQB27 Global,

- koordinuje nasazení modulů - v rámci koncernu, v rámci společnosti ŠA, agregátu, MQB27 Global,

- projednává podklady a informace pro jednání - v rámci koncernu, v rámci OJ,

- vypracovává prezentace o stavu projektu a o nových produktech - v rámci projektů vozů, agregátu, MQB27 Global

- optimalizuje průběh relizace projektů z hlediska obsahu, nákladů, kvality a termínů - v rámci projektů vozů, agregátu, MQB27 Global

- požadujeme minimálně Bc. vzdělání, technicky zaměřené vzdělání výhodou

- znalost AJ či NJ na jednací úrovni

- zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou

Název společnosti:
ŠKODA AUTO a.s.
Telefon:
326 816 804
Odpovědná osoba:
Bc. Jiří Nečesaný
Reference:
66893802