Specialisti designu (m/ž)

Plat:
110000 - 170000 Kč
Okres:
Mladá Boleslav
Počet míst:
4
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Prvotní kontakt:

tel.: 326 816 804,

e-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz

Osobně:

Popis činnosti:

- Ověřuje s modeláři realizaci designového detailu

- koordinuje sjednocení požadavků designu vnávaznosti na technická řešení a harmonizaci celku

- Vyhodnocuje výsledky měření

- Provádí tejpování

- Zadává designové práce externím dodavatelům

- Navrhuje nové trendy ve zpracování CAID datech

- Navrhuje nové technologie v designu

- Stanovuje způsob řešení modelářských úkolů

- Zpracovává designové návrhy detailů z koncepčního zadání

- Zpracovává podklady k designovým prezentacím

- Koordinuje design produktu, sleduje a vyhodnocuje jeho plnění s ohledem na koncernové zásady a standardy

- Odborně koordinuje přidělené části výtvarného řešení modelů vozidel (exteriér/interiér)

- Navrhuje ke schválení zpracované designérské koncepty.

- Požadujeme Aj jednací znalost, další cizí jazyky výhodou

- Požadujeme minimálně Bc. vzdělání

- Zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Název společnosti:
ŠKODA AUTO a.s.
Telefon:
326 816 804
Odpovědná osoba:
Bc. Jiří Nečesaný
Reference:
66968674