Projektový koordinátor ADM, nora, Fleet (m/ž)

Plat:
50000 - 80000 Kč
Okres:
Mladá Boleslav
Počet míst:
1

Popis pozice

Prvotní kontakt:

osobně: Škoda Auto, a.s.

tel.: 326 816 804,

e-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz

Náplň práce:

- Zajišťuje řízení a implementaci strategických projektů rozvoje After Sales NORA, ADM, Fleet, obchod s ojetými vozy, e-Mobilita Connectivita.

- Zajišťuje koordinaci všech aktivit spojených s projektem včetně definice strategie projektu

- Zajišťuje přenos informací mezi projektovými týmy ŠKODA, útvary After Sales a VW Group.

- Zajišťuje zpětnou vazbu z trhu o daných projektech směrem k interním projektovým týmům a jejich implementaci.

- Působí jako zástupce ŠKODA AUTO v koncernových grémiích s pravomocí rozhodovat

Požadujeme:

- Minimálně Bc. vzdělání,

- Znalost AJ na jednací úrovni, další cizí jazyky výhodou.

Název společnosti:
ŠKODA AUTO a.s.
Telefon:
326 816 804
Odpovědná osoba:
Bc. Jiří Nečesaný
Reference:
66922614