Projektový koord. kovodílů Superb/Passat (m/ž) Mladá Boleslav

Plat:
60530 - 75000 Kč
Město:
Mladá Boleslav
Počet míst:
1

Popis pozice

Prvotní kontakt:

Osobně

Telefon: 326 816 804

E-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz

Náplň práce

- Zajišťuje a řídí činnosti nákupu v souvislosti s realizací projektů Superb a Passat s cílem dosáhnout optimálních nákladů a požadovaných termínů se zaměřením na kovodíly.

- Koordinuje nákupní aktivity k zajištění odpovídajících kapacit dodavatelského portfolia kovodílů pro projekty Superb a Passat.

- Definuje, realizuje a řídí koncernovou strategii projektů

- Zadává úkoly členům projektového týmu - v rámci společnosti ŠA, v rámci koncernových týmů

- Vypracovává zprávy o stavu projektů a prezentuje je na koncernových grémiích

- Koordinuje cenová jednání - s dodavateli, v rámci společnosti ŠA, v rámci koncernových projektů

- požadujeme znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni

- praxe v nákupu, zkušenosti s vedením projektu a praxe ve vedení týmu výhodou

Název společnosti:
ŠKODA AUTO a.s.
Telefon:
326 816 804
Odpovědná osoba:
Bc. Jiří Nečesaný
Reference:
66827856