Kontrolor (m/ž) Mladá Boleslav

Plat:
25000 - 45000 Kč
Město:
Mladá Boleslav
Počet míst:
1

Popis pozice

Místo výkonu práce:

tř. Václava Klementa č.p. 869

Mladá Boleslav II

293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 326 816 804, e-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz nebo osobně

- vizuální kontrola vozu vně i uvnitř včetně laku

- kontrola dílů

- komplexní auditové posouzení (funkční i pohledové) kvality výroby kompletních celků vozu včetně vyhledání a definování závad s případným určením viníka

- posouzení způsobu opravy opravy na základě znalostí výrobního procesu

Požadujeme minimálně výuční list, strojírenský obor výhodou.

Název společnosti:
ŠKODA AUTO a.s.
Telefon:
326 816 804
Odpovědná osoba:
Jiří Nečesaný
Reference:
66674402