Učitel/ka španělského jazyka - 2. stupeň Bradlec

Plat:
300 - 400 Kč
Město:
Bradlec
Okres:
Mladá Boleslav
Počet míst:
1

Popis pozice

Prvotní informace:

emailem: info@zsvobore.cz

Upřesňující informace:

Jsme soukromá základní škola se sídlem na Bradleci u Mladé Boleslavi a v současné době rozšiřujeme tým lektorů cizích jazyků a vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Učitel/ka ŠJ - 2. stupeň

Náplň práce:

- výuka španělštiny na druhém stupni ve skupině úplných začátečníků a v mírně pokročilé skupině, která se španělštině věnovala tři roky nejen s podporou učebnice EXPLORA

- dva 90ti minutové bloky týdně (na dni i čase jsme schopni se domluvit dle vzájemných možností)

- v případě zájmu možnost otevřít i dobrovolný kroužek španělštiny v odpoledních hodinách pro děti z prvního stupně (úplní začátečníci)

Požadavky:

- předchozí praxe s výukou španělštiny u dětí

- pedagogické vzdělání

- vedení výuky zábavnou formou, respektující přístup k dětem, podpora jejich individuality

- uvítáme zájem o Montessori pedagogiku

- energická osobnost s vysokým nasazením, pozitivním přístupem k dětem, práci a životu

Nabízíme:

- práci na DPP - vše po domluvě dle vzájemných možností

- příjemné pracovní prostředí malé inovativní školy v krásném prostředí

- podporujeme možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

- pozice vhodná i pro studenty VŠ, rodiče na mateřské dovolené, aktivní důchodce nebo lektory na volné noze

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosíme o zaslání životopisu na adresu: info@zsvobore.cz

Název společnosti:
Základní škola v Oboře
Telefon:
777 725 901
Odpovědná osoba:
Hana Janečková
Reference:
67045701