Automechanici Praha

Plat:
25000 - 38000 Kč
Město:
Praha
Okres:
Praha
Počet míst:
2

Popis pozice

Taláková Martina, tel.: 570 582 858, e-mail: martina.talakova@bestdrive.cz

osobně: Jeremiášova 1050/20, Praha 5 - Stodůlky

Náplň práce

* Budete provádět základní a rozšířené autoservisní činnosti na osobních vozidlech.

* Během jarní a podzimní sezóny se budete věnovat více pneuservisu.

* Pracovat budete 40 hodin/týden dle naplánování s vedoucím pobočky. V sezóně i více, ale za přesčasy u nás dostanete zaplaceno nebo si vyberete náhradní volno.

Požadavky na uchazeče

* vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru

* praxi v autoservisu alespoň rok nebo zájem o obor

* řidičský průkaz sk. B.

* fyzická zdatnost

* výpis z rejstříku trestů

Bonusy/prémie k základní mzdě, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky, vzdělávací kurzy

Název společnosti:
ContiTrade Services s.r.o.
Telefon:
570 582 858
Odpovědná osoba:
Martina Taláková
Reference:
67036958