Prodavač/ka masa - uzenin Uničov

Plat:
27000 - 31000 Kč
Město:
Uničov
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1

Popis pozice

Nástup možný ihned.

Požadujeme: zdravotní způsobilost, praxi v pultovém prodeji čerstvých potravin, zkušenosti na úseku s masem/uzeninami výhodou, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita. Pracovní doba Po - Pá 5:00 - 13:00/12:30 - 20:30, SO 6:00 - 15:00, NEDĚLE ZAVŘENO! Střídání dlouhý a krátký týden (SO jednou za 14 dní). NUTNO ZASLAT PROFESNÍ ŽIVOTOPIS.

Zaměstnanecké výhody:

Jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 116,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem, mimořádné odměny 2x v roce 7.000,- Kč (vždy za příslušné pololetí)

Kontakt emailem, telefonicky od 7:00 hod až 15:30 hod osobně po předchozí telefonické domluvě.

Název společnosti:
MAKOVEC a.s.
Telefon:
777 713 739, 601 215
Odpovědná osoba:
Stančík Vladimír, Julie Dvořáková
Reference:
67046029