Asistent/ka pro lidi s mentálním hendikepem (přímá péče) Liberec

Plat:
28000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Liberec
Okres:
Liberec
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Hledáme kolegu/ kolegyni do týmu pro sociální službu Domov Harcov.

Obsahem práce je:

- podpora a péče dospělých lidí s mentálním hendikepem (péče o vlastní osobu, péče o domácnost, plánování volného času, doprovody na úřady/ nákupy/ společenské akce)

- administrativa a vedení záznamů

- nepřetržitý provoz (směny denní/ odpolední/ noční/ víkendy)

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání nebo praxe v sociální oblasti

- základní znalost práce na PC

- očkování proti žloutence (případně ochota se nechat naočkovat)

Nabízíme:

- nabízíme přátelské pracovní prostředí

- zaměstnanecké benefity - př. 30 dní dovolené, karta Multisport

V případě zájmu zasílejte životopis na email: rychtrova@domov-harcov.cz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
DH Liberec, o.p.s.
Telefon:
725 575 905
Odpovědná osoba:
Barbora Herčíková
Reference:
67046111