Programátor/ka mobilních aplikací Liberec

Plat:
30000 - 40000 Kč
Město:
Liberec
Okres:
Liberec
Počet míst:
1

Popis pozice

Vhodné i pro cizince s Vízem za účelem dočasné ochrany

Popis pracovní činnosti:

- vývoj nativních mobilních aplikací pro Android, iOS

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru podmínkou, vhodné i pro absolventy, ale v oboru

- praxe s programování aplikací pro Android, iOS

- znalost AJ na úrovni čtení technických manuálů

- samostatný a iniciativní přístup k práci

- uvítáme znalost frameworku Unity

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr

- zázemí stabilní společnosti

- práci v tvůrčím a dynamickém týmu

- zaměstnanecké benefity

- místo pracoviště Liberec

- termín nástupu co nejdříve

- podpora v rozvoji

Kontaktujte nás:

- strukturovaný profesní životopis zašlete na jobs@as4u.cz

- tel. + 420 485 110 911

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
as4u.cz, s.r.o.
Telefon:
485 110 911
Odpovědná osoba:
Táňa Jersáková
Reference:
67010714