Seřizovač a obsluha CNC Liberec

Plat:
35200 - 44000 Kč
Město:
Liberec
Okres:
Liberec
Počet míst:
1

Popis pozice

Jaké znalosti a dovednosti od Vás čekáme

- Znalost práce s řízením CNC 2 roky a více

- Znalost práce na obráběcích stojích 2 roky a více

· Orientaci v nástrojových ocelích a způsobu obrábění

- Flexibilitu

· Zodpovědný přístup k práci

- Samostatnost

Co budete mít na starost

· Práci na CNC obráběcích centrech - seřizování, najíždění

- Přípravu polotovarů

- Dokončovací práce na obrobcích

Co pro Vás máme

- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

- Pružná pracovní doba

- 5 týdnů dovolené

- Možnost podílet se na rozvoji firmy

Kontaktní osoba:

Kontakty: +420 608 850 224, hr@machinebuilding.cz

Místo výkonu práce: Tanvaldská 345, Liberec Vratislavice, 463 11

Požadavky na uchazeče

Jiné

Název společnosti:
machine building s.r.o.
Telefon:
608 850 224
Odpovědná osoba:
Radka Kroutilová
Reference:
67046121