Finanční účetní Vimperk

Plat:
33000 Kč
Město:
Vimperk
Okres:
Prachatice
Počet míst:
1

Popis pozice

Co tě čeká?

Zpracování a účtování přijatých faktur dle nákladových středisek

Tvorba vydaných faktur

Účtování pokladních dokladů

Spolupráce při zaúčtování měsíčních mzdových závěrek (bez zpracování mezd jako takových, ty jsou zpracovávány oddělením mzdové účtárny)

Účtování majetku

Spolupráce na vytváření měsíční/roční uzávěrky

Spolupráce při ročních inventarizacích a spolupráce při auditu a konsolidaci

Aktivní spolupráce s kolegy v nemocnici/zdravotnickém zařízení

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?

Ukončené SŠ vzdělání nejlépe ekonomického zaměření

Min. 3 roky zkušeností ve finanční účtárně

Znalost problematiky DPH, základy daně z příjmu

Znalost procesu zpracovávání měsíčních a ročních závěrek

Znalost práce na PC - především Excel, Word

Proaktivní osobní přístup, samostatnost a zodpovědnost

Schopnost pracovat v týmu a pro tým-podmínkou

Zájem o profesní rozvoj a další vzdělávání

Výhodou bude, pokud budeš umět/znát:

Znalost prostředí a specifik zdravotnického segmentu

Zkušenost s účetním programem Helios Orange (iNUVIO)

Zkušenost při zpracovávání statutárních auditů

Co můžeme nabídnout?

Příležitost pro osobní rozvoj při práci ve velmi dynamickém prostředí vč. aktivní podpory ve vzdělávání a osobním rozvoji

Zázemí a příležitosti významné investiční skupiny Penta Hospitals

Příjemné prostředí a zkušený tým kolegů, a to jak v provozu nemocnice Vimperk a Volyně, tak i v centrále včetně Shared Service Centrem v Praze a Karlových Varech 25 dní dovolené

Sick Days, Home office dle domluvy

Odpovídající finanční ohodnocení

Nástup možný ihned

Pracoviště - nemocnice Vimperk

Název společnosti:
BH - Nemocnice Vimperk a.s.
Telefon:
739 663 986
Odpovědná osoba:
Jiří Veselý
Reference:
67045483