Montér oken a stínící techniky Pardubice

Plat:
30000 - 50000 Kč
Město:
Pardubice
Okres:
Pardubice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Společnost Svět oken s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí zejména plastová a hliníková okna a dveře, garážová vrata, zasklení, pergoly, stínicí techniku a mnoho dalších doplňků.

Náplň práce:

- montáže a servis oken a stínící techniky

- komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

- technické myšlení

- chuť se učit

- komunikační schopnosti

- samostatnost a organizační schopnosti

- praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

- práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející firmě

- práci na ranní směnu

- motivační výkonnostní finanční ohodnocení

- úplné zaškolení a zapracování

- příjemný kolektiv

- firemní akce

- benefity (prémie, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké, volnočasové benefity apod.)

První kontakt: pošlete profesní životopis na prace@svet-oken.cz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
SVĚT OKEN s.r.o.
Telefon:
571 478 133
Odpovědná osoba:
Jarmila Králová
Reference:
67044367