Recepční / vrátný / vrátná Slavětín

Plat:
120 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Slavětín
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
28

Popis pozice

Nástup dohodou. Vyhrazeno pro OZP.

Požadujeme:

čistý trestní rejstřík,

zdravotní způsobilost (12h směny - denní i noční)

příjemné vystupování, samostatnost a spolehlivost,

praxe na obdobné pozici a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme:

zkrácený úvazek dle dohody,

zázemí stabilní společnosti,

možnost získání certifikátu pro práci v oboru,

příspěvek na dojíždění z větší vzdálenosti

Nástup dohodou.

Kontakt: p. Králová, tel. 704 602 838 nebo zašlete svůj životopis na e-mail diol@diol.cz.

Název společnosti:
DIOL družstvo
Telefon:
704 602 838
Odpovědná osoba:
Kateřina Králová
Reference:
67045012