Rozpočtář/ka Jihlava

Plat:
30000 - 40000 Kč
Město:
Jihlava
Okres:
Jihlava
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Popis práce:

" Vypracování nabídek, podkladů, dokumentace do soutěží a výběrových řízení, včetně návrhů alternativních technických řešení

" Poptávky subdodavatelů, posuzování nabídek

" Komunikace se subdodavateli i zadavatelem

" Tvorba a kontrola výměr

" Tvorba harmonogramů

" Technická kontrola projektové dokumentace

Požadujeme:

" Praxi v oboru (velkou výhodou), ale zaučíme si i absolventa

" SŠ nebo VŠ stavebního směru (pozemní stavitelství)

" Znalost rozpočtování v URS a RTS výhodou

Nabízíme:

" Stabilitu úspěšné české společnosti

" Odpovědnou a zajímavou práci

" Možnost seberealizace

" Zajímavé finanční ohodnocení

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a potvrzení o dosaženém vzdělání na email planc@ggcz.eu

Upřesňující informace e-mailem nebo telefonicky v čase 8:00-15:00 hod.

Název společnosti:
GEOSAN GROUP a.s.
Telefon:
720 057 104
Odpovědná osoba:
Petr Lanc
Reference:
67044417