Nutriční terapeut/ka Jablonec nad Nisou

Plat:
35000 Kč
Město:
Jablonec nad Nisou
Počet míst:
1

Popis pozice

Zajišťuje:

- sestavování běžných a speciálních diet a nutričních potřeb pacientů se zaměřením na preventivní a léčebnou výživu

- řídí, kontroluje a zodpovídá za práci v oblasti dietního stravování

- ve spolupráci se šéfkuchařem se podílí na optimální skladbě stravy pro pacienty

- zhotovování jídelních plánů v návaznosti na energetické hodnoty diet

- odborný dohled nad dodržováním technologických postupů a hygienických zásad při přípravě, podávání a manipulaci se stravou

- skladování zboží, podílí se na inventarizaci zboží a výrobků

Požadujeme:

- vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění (SZŠ/VOŠ/VŠ - nutriční asistent, nutriční terapeut, nutriční specialista)

- aktivní přístup k práci, spolehlivost

- výborné komunikační schopnosti

- profesionální vystupování, vstřícný přístup k pacientům a kolegům na pracovišti

Uvítáme: praxi v oboru (není podmínkou, místo je vhodné i pro absolventy)

Nabízíme:

- přátelský kolektiv

- podporu dalšího vzdělávání

- výše platu dle odborných znalostí a předešlé praxe

- zázemí stabilní organizace

- propracovaný adaptační proces

- čerpání z fondu FKSP

- špičkové pracovní prostředí - nově vybudované prostory stravovacího oddělení

Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky

Název společnosti:
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
Odpovědná osoba:
Lenka Kaprasová
Reference:
66929982