Operátor/ka výroby Jihlava

Plat:
23400 Kč
Město:
Jihlava
Okres:
Jihlava
Počet míst:
4
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Hledáme nové kolegy/ně na pozice operátorů pro různé úseky výroby dřevotřískových desek:

- Obsluha lisu

- Balicí linka a páskování (zkušenosti s VZV výhodou)

- Operátor roztřískování

Požadujeme:

- zkušenosti z výrobní společnosti vítány

- zodpovědný přístup k práci, spolehlivost

- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- náborový příspěvek 10 000,-Kč

- adekvátní mzdové ohodnocení

- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností

- odborný profesní rozvoj

- práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti

- slevy na výrobky společnosti Kronospan

- možnost využití firemního kvalitního ubytování pro zaměstnance mimo region Jihlava

První kontakt e-mailem.

Název společnosti:
KRONOSPAN CR, spol. s r.o.
Odpovědná osoba:
Zdenka Juránková
Reference:
66661423