Praktický lékař Semily

Plat:
49600 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Semily
Okres:
Semily
Počet míst:
1

Popis pozice

Požadavky:

- uchazeči musí splňovat požadavky Zákona 95/2004 Sb. v platném znění

- specializovaná způsobilost v oboru praktické lékařství podmínkou

- ověřené kopie nebo originály dokladů o dosaženém vzdělání

- platný výpis z rejstříku trestů

- doklad o zdravotní způsobilosti

- komunikační schopnosti, profesionální přístup, znalost práce na PC

Nabízíme:

- náborový příspěvek dle podmínek MMN, a.s.:

- pro lékaře L3 250.000 Kč

- pracovní pozici na plný či částečný úvazek

- smluvní podmínky mzdy - mzdové ohodnocení dle dosažené kvalifikace, praxe a zkušeností

- možnost zajištění ubytování nebo bytu za zvýhodněných podmínek

- benefity a odměny dle Kolektivní smlouvy:

- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, další benefity a odměny dle kolektivní smlouvy, sick days, možnost dalšího vzdělávání

kontakt: e-mailem, osobně Ředitelství MMN, a.s. nemocnice Semily po - pá 8 - 15 hod., telefonicky 8 - 15.00 hod

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
MMN, a.s.
Telefon:
481 661 402
Odpovědná osoba:
Alena Kuželová
Reference:
67044291