Operátor/ka skladu Pardubice

Plat:
21600 Kč
Město:
Pardubice
Okres:
Pardubice
Počet míst:
2
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Náplň práce: provádí dle SAP pokynů transport materiálu k jednotlivým výrobním linkám; provádí příjem výrobního materiálu + práce se scannerem - přijímá hotové výrobky na sklad, překládá zboží z výrobních palet na skladové; postupuje dle pracovních instrukcí pro dané pracoviště

Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost

Směny: 6.00 - 14.00/14.00 - 22.00/ 22.00 - 6.00 nebo 6.00 - 18.00 a 18.00 - 6.00 (krátký-dlouhý týden)

Vhodné pro absolventy.

První kontakt e-mailem, telefonicky v době 8.00 - 16.00 nebo osobně (Sladkovského 484, Pardubice).

Název společnosti:
Manuvia Job s.r.o.
Telefon:
778 447 337
Odpovědná osoba:
Jana Sochová
Reference:
67043717