Seřizovači a obsluha CNC frézy Dobříš

Plat:
30000 Kč
Město:
Dobříš
Okres:
Příbram
Počet míst:
2

Popis pozice

Pozice: Seřizovači a obsluha CNC frézy

OC

Kontakt: Schneiderová Tereza, tel.: 722 169 521, e-mail: tereza.schneiderova@doosan.com

První kontakt e-mailem nebo telefonicky 9,00 - 15,00 po - čt, 9,00 - 12,00 pá

Náplň práce:

- Výměna a seřízení nástrojů

- Čtení a použití technických podkladů

- Kontrola strojního zařízení

Požadujeme:

- Znalost čtení technické a výkresové dokumentace

- Samostatnost, přesnost, manuální zručnost

- pečlivost, zodpovědný přistup

Zaměstnanecké výhody:

25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění

Nástup možný ihned. Mzda: 30 000,- Kč

Místo výkonu práce: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., provoz Dobříš

Název společnosti:
Doosan Bobcat EMEA s.r.o.
Telefon:
722 169 521
Odpovědná osoba:
Tereza Schneiderová
Reference:
67043575