Pomocný pracovník / pomocná pracovnice v dřevovýrobě Zábrodí

Plat:
5080 Kč
Město:
Zábrodí
Okres:
Náchod
Počet míst:
1
Hodin týdně:
10

Popis pozice

Pracovněprávní vztah: výpomoc na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti (doba určitá do 31.12.2024), zkrácený pracovní úvazek na 10 hodin týdně, jednosměnný provoz - nepravidelná pracovní doba dle potřeb zaměstnavatele.

Pozice je vhodná i pro aktivní důchodce/důchodkyně.

Náplň práce: výroba dřevěného obalového materiálu /beden, palet/, krácení řeziva, stloukání pneumatickou pistolí.

Požadavky: podmínkou zkušenost s prací se dřevem.

Kontakt - paní Prouzová Dita, tel.: 491 445 206 (od 06:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: personalni1@odimpro.com (pro zaslání životopisu) nebo osobně v době od 06:00 hod. do 14:30 hod.

Požadavky na uchazeče

Jiné

Název společnosti:
Obchodní družstvo Impro
Telefon:
491 445 206 (od 06:0
Odpovědná osoba:
Dita Prouzová
Reference:
67042481