Pomocný pracovník / pomocná pracovnice v kuchyni Nové Město nad Metují

Plat:
18900 Kč
Město:
Nové Město nad Metují
Okres:
Náchod
Počet míst:
1

Popis pozice

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dohoda o provedení práce. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Pracovní doba dle individuální domluvy se zaměstnavatelem: turnusové služby (krátký/dlouhý týden), ranní/odpolední směna. Nástup možný ihned.

Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Požadavky: zdravotní průkaz, zodpovědnost, výhodou řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnanecké výhody: po zkušební době osobní ohodnocení, možnost stravování, nové prostory restaurace, nový tým pracovníků, individuální domluva.

Životopisy zasílejte na e-mail: provozni.usama@seznam.cz, popř. volejte na tel.: 774 999 708 - pan Jaroslav Černý.

Název společnosti:
Jaroslav Černý
Telefon:
774 999 708
Reference:
66553949