Učitel/ka MŠ pro děti 3-6 let Humpolec

Plat:
30000 - 50000 Kč
Město:
Humpolec
Okres:
Pelhřimov
Počet míst:
1

Popis pozice

Co očekáváme:

Montessori kurz 3-6 let (výhodou), pedagogické vzdělání, silnou, zralou a samostatnou osobnost, vnitřní klid, trpělivost, sebevzdělávání, znalost anglického jazyka

Co nabízíme:

práce na plný úvazek, podporu a financování dalšího vzdělávání, zaměstnanecké školné pro vaše dítě, dobré finanční ohodnocení, možnost školního bytu, připravené prostředí v rozvíjející se rodinné školce, pohodový a přátelský kolektiv, možnost seberealizace

Strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem posílejte na: info@bambischool.cz

Pro další informace volejte v čase 8-16 h: 725 545 316.

Název společnosti:
MATEŘSKÁ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ ŠKOLA BAMBI
Telefon:
725545316
Odpovědná osoba:
Lucie Kroupová Maršíková
Reference:
816540