Pomocná síla v kuchyni, výdej obědů, příprava zeleniny Otice

Plat:
24000 - 35000 Kč
Město:
Otice
Okres:
Opava
Počet míst:
2

Popis pozice

KO: Běčáková Pavlína tel.: 778 084 894 - volejte denně od 7 - 11 hod., email: pavlinabecakova@seznam.cz

Požadujeme:

- samostatnost, flexibilita, schopnost komunikace s lidmi

- praxe výhodou

Nabízíme:

- denní strava zdarma, pro rodinného příslušníka za 40 Kč

Náplň práce:

- denní výdej obědů firmám a strávníkům

Možnost pracovního růstu.

Pracovní doba 4:20 - 13:20 hod., 4:20 - 8:20 hod. výdej obědů, přestávka. Rozdělení práce dle denního harmonogramu.

Jedná se o práci v kuchyni, výdej do jídlonosičů, várnic, příprava zeleniny, závěrečný úklid kuchyně.

Název společnosti:
Pavlína Běčáková
Telefon:
778084894
Reference:
67023160