Asistent/asistentka Lomnice nad Popelkou

Plat:
20000 Kč
Město:
Lomnice nad Popelkou
Okres:
Semily
Počet míst:
1

Popis pozice

Pracovní náplň:

-administrativní podpora (filtrování a vyřizování části e-mailové korespondence, pořizování zápisů, rozdělování dohodnutých úkolů, kontrola jejich plnění, tvorba statistik aj.)

- vyhledávání informací v interní databázi, webech atd.

- zajišťování schůzek a firemních akcí

- ostatní činnost dle dispozic VIC, VKM a VP

Požadavky:

- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou

-bezchybný písemný projev v ČJ, včetně stylistiky

-aktivní řidič , skupina B

-znalost interního systému společnosti

-organizační a vyjednávací schopnosti, flexibilita, empatie, schopnost pracovat v teamu

-dobrý time-management

-výborná znalost MS Word, Excel, Power Point, Google apps. (zejména kalendář, mail)

-sympatické vystupování, otevřenost, argumentace, vlastní iniciative, velmi dobré komunikační schopnosti

-nadprůměrné pracovní nasazení

-diskrétnost

kontakt: telefonicky (předem volat)

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - grafické programy, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Petr Friedrich
Telefon:
604 64 84 64
Reference:
67029761