Pekař (m/ž) Česká Lípa

Plat:
26000 - 40000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Česká Lípa
Okres:
Česká Lípa
Počet míst:
2
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Požadujeme praxi v oboru. Jedná se o samostatnou práci v ruční výrobě pekařských výrobků. Praxe pekař(ka), cukrář(ka) v profesionální výrobě je nezbytná. Zkušenosti s pečením doma nestačí! Požadujeme samostatnost, preciznost a spolehlivost. Pracovník musí být schopen po krátkém zaškolení zcela samostatné práce a očekáváme i jeho přínos pro rozšíření sortimentu pekárny.

Směny od 2(3):00 do 8:00 u zkráceného úvazku, plný úvazek dle dohody.

Nabízíme: příspěvek na stravování 105,-/den; sleva 50% v našich provozovnách a na naše produkty.

Pozice vhodná i pro cizince a OZP!

První kontakt emailem.

Název společnosti:
VL gastro s.r.o.
Telefon:
735123893, info@cafe
Odpovědná osoba:
Radek Ječmínek
Reference:
66988771