Inspektor kvality / Inspektorka kvality Rychnov nad Kněžnou

Plat:
26800 - 32000 Kč
Město:
Rychnov nad Kněžnou
Počet míst:
1

Popis pozice

Kontakt telefonicky nebo e-mailem diana.hejzlarova@simoldes.com.

Požadujeme:

- znalost AJ - min. úroveň B1

- znalost MS Office.

Náplň práce:

- kontrola nepravidelností a vad vhodným testem zařízení

- měření s maximální přesností a kvalitou

- vypracování zprávy kontrolní a rozměrové/laboratorní analýzy

- provádění pravidelných auditů výrobních procesů.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta

Název společnosti:
Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Telefon:
770 177 722
Odpovědná osoba:
Diana Hejzlarová
Reference:
66999991