Obsluha výrobního zařízení (m, ž) Ústí nad Labem

Plat:
30830 - 34300 Kč
Město:
Ústí nad Labem
Počet míst:
3
Hodin týdně:
37

Popis pozice

Pracovní náplň:

- obsluha dílčího výrobního zařízení

- řízení technologického chemického procesu při výrobě

- nastavování potrubních tras na přečerpávání surovin, hotových výrobků

- čištění výrobního zařízení

- preventivní a drobná údržba výrobního zařízení

Požadujeme:

- SOU/SŠ chemický či strojní obor

Možnost náborového příspěvku 50.000 Kč dle pravidel společnosti.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, zvýhodněná rekreace v Krkonoších, karta Cafeterie 2.000 Kč/rok po zkušební době, zaměstnanecké SIM karty i pro rodinné příslušníky po 6ti měsících pracovního poměru, příspěvek na penzijní připojištění 1.000 Kč/měsíc po 1 roce trvání pracovního poměru

Kontakt: pouze telefonicky Po - Pá od 8,00 - 14,00 hod. nebo e-mailem

Název společnosti:
CHS Epi, a.s.
Telefon:
477162270
Odpovědná osoba:
Petra Rollingerová
Reference:
67010243