Lékaři v chirurgických oborech Semily

Plat:
39500 - 58660 Kč
Město:
Semily
Okres:
Semily
Počet míst:
2

Popis pozice

Pro oddělení ortopedie hledáme lékaře v chirurgických oborech nebo přímo se specializací v oboru ortopedie a traumatologie

Požadavky:

-ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru vnitřní lékařství

- ukončený základní kmen, zařazení do specializačního vzdělávání oboru ortopedie a traumatologie vítáno

-uchazeči musí splňovat požadavky Zákona 95/2004 Sb. v platném znění Zákona 67/2017 Sb.

-ověřené kopie nebo originály dokladů o dosaženém vzdělání nutností

-platný výpis z rejstříku trestů

-doklad o zdravotní způsobilosti

-komunikační schopnosti, profesionální přístup, znalost práce na PC

Nabízíme:

-pracovní pozice na plný či částečný úvazek

-možno individuálně sjednat pracovní i peněžní podmínky

- náborový příspěvek L1 150.000,- Kč, L2 200.000,- Kč, L3 250.000,- Kč

-zajištění ubytování či bytu za zvýhodněných podmínek

Bližší informace: alena.kuzelova@nemjil.cz, Ing. Alena Kuželová, MBA místopředseda představenstva, tel.: 481 661 401

Životopisy zasílejte na alena.kuzelova@nemjil.cz nebo olga.sorfova@nemjil.cz

Tato pozice je podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

Benefity a odměny dle Kolektivní smlouvy

-5 týdnů dovolené

-závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

-sick days

-příspěvek dle výběru (na dovolenou, sport nebo vitaminy)

-využívání zvýhodněných tarifů mobilních služeb sítě Vodafon

-bezplatné poskytnutí služeb jinak hrazených pacienty, specifikace v KS

-příspěvek na penzijní připojištění

-podpora růstu odborné a jazykové úrovně

-peněžní odměny za pracovní, životní jubilea a jubilejní odběry krve

kontakt: e-mailem, osobně Ředitelství MMN, a.s. nemocnice Semily po - pá 8 - 15 hod., telefonicky 8 - 15.00 hod

Název společnosti:
MMN, a.s.
Telefon:
481 661 402
Odpovědná osoba:
Alena Kuželová
Reference:
66691600