Specialista IT a controlingu Teplice

Plat:
40000 - 60000 Kč
Město:
Teplice
Okres:
Teplice
Počet míst:
1

Popis pozice

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

" Poskytování první linie technické podpory a řešení základních IT požadavků (např. problémy s připojením, software, hardware)

" Správa uživatelských účtů a přístupů

" Podpora při instalaci a konfiguraci softwaru a hardware

" Spolupráce s IT týmem při řešení složitějších technických problémů

" Správa webových stránek, sociálních sítí

" Vyhodnocení ziskovosti zakázek

" Příprava a kontrola rozpočtů a finančních plánů

" Sledování a analýza finančních výkazů

" Spolupráce na zlepšení finančních procesů a systémů

" Spolupráce při hledání úspor, kontinuální snižování nákladů

" Vytváření reportů a prezentací pro vedení firmy

" Podpora při finančním rozhodování a strategickém plánování

POŽADAVKY:

" Vzdělání v oblasti ekonomie, financí nebo IT, VŠ vzdělání výhodou

" Pokročilá znalost MS Excel podmínkou (tvorba kontingenčních tabulek, využití funkcí, tvorba grafů)

" Analytické myšlení a schopnost řešit problémy

" Znalost češtiny a komunikační angličtiny

" Samostatnost, pečlivost a týmový duch

" 25 dní dovolené

" Vzdělávací kurzy a školení/ možnost osobního růstu

" Příspěvek na penzijní pojištění

" Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu

" Závodní stravování

" Denní nákup svačin

" Občerstvení na pracovišti

" Firemní fitness

" Firemní a teambuildingové akce

" Odměna za doporučení nového kolegy

" Odměna za věrnost a životní jubilea

V případě zájmu se hlásit e-mailem nebo telefonicky PO - Pá 8-15 hod

Název společnosti:
ROKA Industry, spol. s r.o.
Telefon:
417577296, 602670124
Odpovědná osoba:
Zuzana Schreiberová
Reference:
67027829