Svářeč Kroměříž

Plat:
160 Kč
Město:
Kroměříž
Okres:
Kroměříž
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

PRACOVIŠTĚ Kroměříž

- Požadujeme: vyučení v oboru strojírenském, zkušenosti se svařováním nerezové oceli, nutnost orientace v technické dokumentaci, samostatnost, flexibilita

- Výhodou: svářečský průkaz - možno obnovit přes firmu

- nástup možný ihned, pracovní smlouva na dobu určitou 6 měsíců (se zkušební dobou 3 měsíce) s možností prodloužení na dobu neurčitou

- Benefity: příspěvek na podnikové stravování, pět týdnů dovolené, konání sportovních akcí, výuka AJ na pracovišti

- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:00 hod. (pan Vávra, tel: 602 576 883), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: milan.vavra@pharmix.cz.

Požadavky na uchazeče

Zkoušky svařování, Jiné

Název společnosti:
PHARMIX, s.r.o.
Telefon:
573 500 552
Odpovědná osoba:
Milan Vávra
Reference:
67038445