Učitel/ka angličtiny Postoloprty

Plat:
32820 - 42780 Kč
Město:
Postoloprty
Okres:
Louny
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Hledáme učitele / učitelku anglického jazyka s nástupem od 1. 2. 2024.

Požadujeme splnění předpokladů pro výkon činnosti pedagogického pracovníka a splnění kvalifikačních předpokladů pro učitele 2. stupně podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů, s vystudovaným oborem pro výuku anglického jazyka. Očekáváme kladný vztah k žákům, pracovitost, zodpovědnost, motivaci k profesnímu rozvoji, tvůrčí myšlení, iniciativu, organizační schopnosti.

Bližší informace získáte na tel. č. 415 784 560; v případě zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis e-mailem na adresu: jakub.vavrica@zspostoloprty.cz

Název společnosti:
Základní škola Postoloprty
Telefon:
415783161
Odpovědná osoba:
Jakub Vavrica
Reference:
67005388