Opravář/ka zemědělské techniky Dobroměřice

Plat:
25000 - 60000 Kč
Město:
Dobroměřice
Okres:
Louny
Počet míst:
1

Popis pozice

Firma zabývající se prodejem a servisem zemědělské techniky MASSEY FERGUSON, přijme do HPP:

- OPRAVÁŘE ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY -

POŽADUJEME:

Vyučen v oboru nebo praxe v oboru

Řidičský průkaz sk. B, T.

Časová flexibilita - ochota pracovat přesčas, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a chuť učit se novým věcem.

NABÍZÍME: odborné servisní školení a motivující finanční ohodnocení.

Své životopisy zasílejte prosím na uvedený email:

zacek@zacekag.cz

www.zacekag.cz

V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 602 108 010

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Název společnosti:
ŽÁČEK AG s.r.o.
Telefon:
602108010
Odpovědná osoba:
Luboš Žáček
Reference:
67019149